Buty robocze S1P FW60

Buty robocze S1P

Buty ochronne to najistotniejszy element ubrania roboczego. Chronią stopę i nogi przed wszelkimi urazami mechanicznymi, przed wysokimi temperaturami jak również przed szkodliwym działaniem substancji toksycznych. Decydując się na konkretne buty robocze, należy je dopasować do rodzaju wykonywanej pracy. Pozwoli to nie tylko uniknąć najbardziej prawdopodobnego zagrożenia, ale przede wszystkim zapewni komfortową pracę. W butach roboczych na ogół spędzamy wiele godzin, dlatego tak ważnym jest by były one w pełni komfortowe. Bardzo istotnym jest, aby pięta odpowiednio przylegała do buta, a on sam był nieco większy od stopy. Buty nie mogą być za małe i za ciasne, ponieważ w trakcie pracy noga ulega spuchnięciu.

Kupując buty robocze warto zainwestować w model sprawdzonego producenta, gdyż gwarantuje to najwyższą jakość wykonania co przekłada się również na długi okres jego eksploracji. W sklepie internetowym GABI można zakupić buty o najróżniejszym zastosowaniu, czyli takie odporne na wodę, gorąco, zimno czy też nacięcia. Wybór będzie uzależniony od zawodu jaki wykonujesz, dlatego powinieneś go odpowiednio rozważyć.

Buty robocze S1P FW60 PORTWEST zostały opracowane specjalnie z myślą o mechanikach, magazynierach, sprawdzą się również na budowie i w transporcie. Wykonane ze skóry bydlęcej, są odporne na oleje, benzynę i posiadają właściwości antyelektrostatyczne. Odpowiednio wzmocnione, ochronią stopę przed przebiciami i naciskiem.

Kup w sklepie →

buty-robocze-ochronne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *